Hilton Gdańsk – oferta weselna

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary. Dlatego też tak szczególna okazja wymaga wyboru szczególnego i klimatycznego miejsca. Idealną lokalizacją na tak wyjątkową uroczystość jest restauracja Mercato, uznana za najlepszą gdańską restaurację, będąca częścią hotelu Hilton Gdańsk. Wyborna kuchnia, doświadczony personel i niepowtarzalny klimat sprawią, iż uroczystość będzie urzeczywistnieniem marzeń Państwa Młodych.

Oferta weselna

W ramach oferty weselnej dostępne są różne warianty obiadowe i cenowe, dzięki czemu każdy z zainteresowanych znajdzie zestaw odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań. Propozycje obiadu weselnego są przygotowywane przez Adama Woźniaka, Szefa Kuchni restauracji Mercato. Spośród nich, Państwo Młodzi mogą swobodnie wybierać preferowaną przystawkę, zupę, danie główne, deser, a także samemu stworzyć projekt swojego wymarzonego tortu weselnego.

Ponadto oferta zawiera szczegółowe propozycje alkoholi serwowanych w ramach Open Baru, a także dań dostępnych w ramach Stołu Wiejskiego oraz podawanych po północy. Szczegóły oferty:

http://www.hiltongdansk.pl/oferty_specjalne/wiecej/412.html

O hotelu

Hilton Gdańsk to pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany przy Rybackim Pobrzeżu nad Motławą. Hotel został otwarty 16 czerwca 2010 roku i jest uznawany za jeden z najbardziej renomowanych. Posiada łączenie 150 pokojów i apartamentów, centrum konferencyjne o powierzchni 600 m², które może pomieścić 530 osób, a także basen i podziemny parking.

hitlon2

W 2010 roku hotel został uznany przez the New York Times za 17. najciekawsze miejsce na świecie oraz przez CEEQA, przy współpracy z Financial Times, za najlepszy projekt hotelowy roku 2010 w Europie Środkowej i Wschodniej. W 2011 roku hotel został wyróżniony przez sieć Hilton prestiżową Nagrodą Doskonałości, a z kolei w roku 2012 i 2013 otrzymał TripAdvisor Certificate of Excellence Award, certyfikat przyznawany na podstawie pozytywnych opinii hotelowych Gości.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s